Hakkımızda

Çocuklarımızın gözlerindeki parlaklık, heyecan ve bitmek bilmeyen enerjilerinden ilham aldık.

PIOTAR merkezi Ankara’da olan sektör profesyonelleri tarafından kurulmuş bir teknoloji şirketidir. IOT temelinde insanlığın gelişimine katkı sağlayan sektörlerin geliştirilmesi, otomatize edilmesi ve verimli kılınması kuruluş amaçları arasındadır.

 

Yaşayan bir yapı şeklinde organize edilen “PIOTAR Corporation” içinde önce çalışan mutluluğunun temellerinde adil ve dürüst bir yönetim anlayışını kuruluş amaçlarına yerleştirmiştir.

 

PIOTAR geliştirdiği teknolojiler ile yerel kaynak kullanımını artırmak, ülke ekonomisine değer katmak, iş ortaklarımızın ürünlerine yüksek teknoloji ve inovasyon kavramlarını ekleyerek dünya ile rekabet edebilecek ürünler çıkartmak için iş ortaklığı kavramını kaldırarak aynı şirket olabilme empatisini amaçları arasına yerleştirmiştir.

 

PIOTAR, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında birincil önceliği çocuklar olmak üzere, onların adil bir eğitim alabilmeleri, eşit yaşam şartlarına sahip olmaları ve mutlu yaşayabilmeleri için gelirinin bir bölümünü sosyal sorumluluk projelerine aktarmaktadır.

IOT

Nesnelerin interneti özelinde savunma sanayi, sağlık, endüstri, eğitim, yaşam, şehircilik gibi sektör ayrımı yapmaksızın insanlığın konforunu ve yaşamını kolaylaştıracak alanlarda barındırdığı etkin ve yetkin takım arkadaşları ile benzersiz projeler üretmektedir.

Takım Çalışması

Ekip olunmadığı sürece başarının mümkün olmadığını bilen, saygıyı ünvana değil insana gösteren, hergün geldiği yerin işi değil evi olduğunu hisseden, eşinin ve çocuğunun herşeyden değerli olduğunu bilen ekip arkadaşları ile çalışmaktayız.

Çocuklarımız

Yaşanabilir bir dünya için çocuklarımıza yatırım yapmamız gerektiğine inanıyoruz, bu nedenle varlık nedenimizin temellerinde olan mutlu çocuklar politikamızdan hiç vazgeçmiyoruz.

Personel Yapısı

PIOTAR Corporation kendi alanında gerek duyulan teknik disiplinlerin tamamına haiz deneyimli bir kadro ile devamlılığını sağlamaktadır. Sistem mühendisliği, yazılım mühendisliği , donanım mühendisliği , iş geliştirme ve innovasyon birimi, ürün yönetimi, proje mühendisliği ve idari birimlerimiz dahil olmak üzere müşterilerimizin talep ettiği ürünlerin sahada başarılı olabilmesi için çalışmaktadır.

Mühendislik 0
Satış 0
İdari 0