Astronomik Zaman Rölesi

PIOTAR Corporation > Astronomik Zaman Rölesi

Astronomik Zaman Rölesi

Astronomik Zaman Rölesi güneşin doğma ve batma zamanını astronomik hesaba göre girilen koordinat ve il bilgisine göre otomatik hesaplayan önemli bir elektriksel anahtarlama elemanıdır. Ürünümüz 2009 tarihinden itibaren ülkemizdeki dağıtım şirketlerinin satın alma listelerinde olup, yüksek doğruluk ve düşük hata oranı sayesinde sektörde ve kendi alanındaki ürünler arasında ayrışmaya neden olmuştur.

Ülkemizdeki enerji dağıtım sektöründe kullanılan fotoselli sokak lambalarının kontrolü ilkesini kökünden değiştirmek için geliştirilen ürünümüz Avrupa Birliği müktesebatı kapsamında 2009 yılından itibaren dağıtım şirketlerine tanıtımları başlayarak o yıllardaki Avrupalı rakiplerine karşı büyük ilgi görmüştür.

Özgün tasarımı ve ülkemizdeki kullanıcıların kullanım karakteristiğine göre hazırlanmış menüsü ile yıllık 100 Bin adetlik pazarda ithal edilen rakiplerinden birincilik bayrağını teslim alarak günümüzde sektörün %80’e yakınını elinde tutmaktadır. Bu sayede milyonlarca Megavat enerji tasarrufu ve yerli üretim ile milli ekonomiye katkı sağlamıştır.

 

Üretim Adeti: ~ 60.000 Adet / Yıl 

Üretim Yeri: Türkiye

İhracat: Var-İsrail, Irak, Kuzey Afrika, Türk Cumhuriyetleri

Date

Haziran 30, 2019

Category

Enerji

Share